WYGRANA Z CZARNYMI

KS Wisła 4:0 (1:0) Czarni Jaworze wynik jednak nie w pełni odzwierciedla to co działo się na boisku ...Ale do rzeczy ...to goście już w 2 minucie mogli a nawet powinni prowadzić 1:0 !!..Nasz zespół kiepsko wprowadził się w mecz ..bo już kilka minut później sam na sam dla gości nie wykorzystał zawodnik Czarnych ..to podziałało mobilizująco na Wiślan ..zaliczyli główkę minimalnie chybiającą bramki i słupek ..co się odwlecze ............35 min Wojciech Małyjurek 1;0 .Przyznać trzeba że i goście prezentowali się całkiem dobrze a kilka sytuacji wręcz 100% zostało przez nich zmarnowane ....i tylko dzięki słabej dyspozycji strzeleckiej .i niezłym interwencją bramkarza jak i stoperów schodzimy na 15 minutowa przerwę prowadząc 1;0 .Druga część gry to festiwal niewykorzystanych okazji obu zespołów ale skuteczność po stronie Wiślan wzrosła

50' Małyjurek Wojciech2:0

53' Rucki Dariusz (głową)3:0

83' Małyjurek Wojciech4:0

i tak kończy się ten mecz hat- trika ustrzelił Wojtek Małyjurek a kolejną bramkę do kolekcji dokłada Darek Rucki gratulacje !

Goście kilkukrotnie stali przed szansą strzelenia choćby  jednej bramki ale zawsze coś lub ktoś stało na przeszkodzie

no i trzeba na koniec przyznać że i sędziowie nie mieli dziś najlepszego dnia ....ale.......mylili się jednakowo w obie strony to moja subiektywna ocena wydarzeń na boisku..............Admin

KS Wisła: Wnętrzak – Kotrys, Kukuczka (60′ Madzia), Mar.Pilch, Łacek (60′ Tomala), B.Rucki, D.Rucki, Pietraczyk (75′ Wawrzacz), Płoszaj, Leśniewicz (63′ Kohut), Małyjurek
Trener: Wuwer