Wisła… już nie Ustronianka

Wisła Ustronianka – do takiej nazwy klubu, którego barwy reprezentują m.in. Piotr Żyła, Adam Cieślar i Karolina Chrapek, uczestnicy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi

oraz piłkarze rywalizujący w IV lidze śląskiej, kibice przyzwyczaili się. Klub szykuje się do zmiany nazwy.

Wraz z końcem kwietnia umowa sponsorska z Ustronianką wygasła i nie została przedłużona. Jesteśmy w przededniu walnego zebrania, które odbędzie się 21 maja. Będziemy rozmawiać o zmianie nazwy klubu – tłumaczy naszemu serwisowi Zbigniew Wuwer, prezes Wisły… jeszcze Ustronianki. – Szukamy nowego sponsora, który będzie wspierał zasłużony klub. Wartość Wisły jest duża, mamy dużo do zaoferowania. Prowadzimy w tej kwestii rozmowy. Zakładamy, że z pozyskaniem nowego sponsora nie będzie problemu. Do finalizacji rozmów przejdziemy po walnym zebraniu – dodaje.