OSTRE STRZELANIE TS Piast Cieszyn 2:10 (2:1) KS Wisła

OSTRE STRZELANIE   TS Piast Cieszyn	2:10 (2:1)	KS Wisła

TS Piast Cieszyn2:10(2:1)KS Wisła Takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie ..

zawodnicy KS Wisła  zgotowali nam niezły horror w pierwszej połowie meczu!!!! po 45 mni  schodzili do szatni na tarczy

bramki strzelali gospodarze 3' Tomala Łukasz (wolny) przycelował w róg i Maciej Wnętrzak był bez szans..35' Sadowski Maciej (wolny) znów celny strzał nikt nie przecina lotu piłki a nasz golkiper zamurowany na srodku bramki i robi się nerwowo!!!

niespodzianka ...wisiała w powietrzu 39' Pietraczyk Michał  schodzimy na przerwę i od tego momentu zaczyna się pogrom ..diametralnie odmieniona choć w tym samym składzie drużyna aplikuje 9 goli gospodarzom .Zawodnicy Pisata Cieszyn opadli z sił..a ich bramkarz otrzymuje czerwona kartkę za faul na Dariuszu Ruckim ..

i rozpoczął się KS Wisła ---Pietraczyk show nasz zawodnik ustrzelił podwójnego hat -tricka

Piast Cieszyn – KS Wisła 2:10 (2:1)
1:0 Ł.Tomala (3′, z rzutu wolnego)
2:0 Sadowski (34′, z rzutu wolnego)
2:1 Pietraczyk (40′)
2:2 Pietraczyk (49′)
2:3 Pietraczyk (50′)
2:4 Kotrys (64′)
2:5 D.Rucki (68′)