Kilka informacji

KS Wisła:

Drużynę  z Wisły opuściło 4  zawodników, w tym dwóch, którzy w dużym stopniu odpowiadali za moc ofensywną podopiecznych Tomasza Wuwra. Mowa tu o Dariuszu Ruckim, który odszedł do III ligowego BKS Stal Bielsko-Biała oraz o Wojciechu Małyjurek, który powrócił,do klubu z którego był wypożyczony , również do zespołu III ligowego, BTS Rekord Bielsko-Biała. a dwaj zawodnicy nie wznowili treningów. Czterech zawodników po stronie strat zostało zastąpionych przez pięciu nowych graczy, z Beskidu Skoczów powrócił Sebastian Juroszek. Transferem definitywnym z Wisłą związał się Maciej Sternal z Górala Żywiec, a trzej zawodnicy zostali wypożyczeni na okres pół roku, Marcin Mazurek z Nierodzimia, Zbigniew Małyjurek z Istebnej oraz Ryszard Borutko z Jasienicy.

Przyszli:

Sebastian Juroszek (Beskid Skoczów
Ryszard Borutko (Drzewiarz Jasienica)
Zbigniew Małyjurek (Trójwieś Istebna)
Marcin Mazurek (KS Nierodzim)
Maciej Sternal (Góral Żywiec)

Odeszli:

Dariusz Rucki (BKS Stal Bielsko-Biała)
Wojciech Małyjurek (Rekord Bielsko-Biała)
Piotr Madzia (nie wznowił treningów)
Mateusz Pilch (nie wznowił treningów)

w okresie przygotowawczym piłkarze z Wisły rozegrali kilka meczy kontrolnych  w ramach turnieju na sztucznej murawie w Czeskim Cieszynie ..trenując równocześnie na hali i w terenie