PO RAZ PIĄTY ZWYCIĘZCY

4:1 pokonała Wisła ..LKS Bestwinę w sobotnim meczu o mistrzostwo Bielskiej Ligi Okręgowej

bramki

0:1 14' Juroszek Dariusz

0:2 28' Małyjurek Wojciech

0:3 45' Płoszaj Szymon

1:4 77' Tomala Mateusz

gospodarze w 65 min po strzale z rzutu wolnego . Dosyć mocny opór stawili piłkarze LKS Bestwina na swoim terenie ..boisko nietypowe szerokie co odrobinę utrudniało grę ,,,a także słaba dyspozycja arbitrów którzy mylili się w obie strony ..wymienię tu choćby sytuację w której bramkarz gospodarzy łapie piłkę poza polem karnym i....nic ..jak i potknięcie się naszego stopera który zupełnie przypadkowo dotyka piłki ręka za co otrzymuje żółtko ..a 10 sekund wcześniej faul zbyt wysoko uniesiona noga zawodnika gospodarzy i.......nic ...można by wiele przytaczać takich przykładów jak w jedna tak w druga stronę ........Najważniejsze 3 pkt pojechały do Wisły .......mamy Lidera ......a już za tydzień ........mecz na szczycie do Wisły zawita Spójnia Landek ...już teraz zapraszamy ....................;;............