MECZ NA SZCZYCIE NIESTETY.... NIE DLA NAS .....

Dobre zawody rozegrali goście z Landeka już w 13 minucie otwierając wynik za sprawą nikogo innego jak...Dawida Frąckowiaka  .Chociaż  to nasi stwarzali sobie dogodne sytuacje ...38 min wyrównuje Michał Pietraczyk .Kiedy wydaje się  wracamy na właściwe tory  dostajemy kontrę i Gajek umieszcza piłkę w siatce trochę chaosu w naszej grze i znów błąd defensywy mamy 1:3 do szatni ....50 minuta rzut wolny rykoszet i po meczu piłka wpada do siatki 1:4..Zmiana która ożywia grę w przodzie niewiele jednak to daje goście idą za ciosem znowu składna akcja i ponownie Frąckowiak mamy pokaz siły drużyny gości ..na koniec kapitan Wiślan M Pilch zmniejsza rozmiary porażki .....cóż nie mieliśmy swojego dnia natomiast świetnie został poprowadzony ten mecz przez panią arbiter ..nie można się do niczego przyczepić a wręcz należało by powiedzieć jak do tej pory najlepszy sędzia który prowadził mecze z udziałem naszych piłkarzy ..spokojnie stanowczo i nie w roli głównej dając pograć ...pani Patrycja poprowadziła te zawody bardzo dobrze..Gościom gratulujemy ale i nie odpuszczamy to nie koniec rozgrywek pozostaje 24 kolejki ..wszystko przed nami ..trenujemy myślimy o następnych meczach nie składamy broni . po  tej kolejce spadamy na 3 miejsce w tabeli gdyż swój mecz wygrała także Kuźnia Ustroń ...

0:1 13' Frąckowiak Dawid

36' Pietraczyk Micha  ł1:1

1:2  38' Gajek Mateusz

1:3  45' Adamczyk Michał

1:4  50' Genc Maciej (wolny)

1:5  71' Frąckowiak Dawid

88' Pilch Mariusz    2:5