KOLEJNA WYGRANA 3 PUNKTY W WIŚLE :)

Kolejną wygraną zanotowała  na swym koncie drużyna KS Wisły tym razem 3:0 pokonujemy u siebie TS Koszarawę Żywiec

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Piłkarze Wisły co jakiś czas sprawdzali dyspozycję Sławomira Raczka, który skapitulował przed przerwą raz. W 44. minucie głową piłkę do siatki posłał Dariusz Rucki. Wcześniej zagrożenie pod „świątynią” żywczan sprawiali Wojciech Małyjurek oraz Mariusz Pilch. Koszarawa odpowiadała głównie za sprawą strzałów z dystansu. Blisko szczęścia był Szymon Barcik i Bartłomiej Janik. Druga odsłona rewelacyjnie rozpoczęła się dla wiślaków. Na bramkę Raczka uderzał Paweł Leśniewicz, piłka otarła się jeszcze o jednego z defensorów żywczan zanim zatrzepotała w siatce. Chwilę później odpowiedzieć golem mógł Grzegorz Szymik oraz Michał Duda, ale obu zabrakło szczęścia, aby pokonać Macieja Wnętrzaka. W końcówce meczu pewnie grający gospodarze dobili rywala. Bardzo pomogła im w tym… defensywa Koszarawa, której to nieporozumienie z zimną krwią wykorzystał Leśniewicz

Strzelcy bramek:

44' Rucki Dariusz 1:0
46' Leśniewicz Paweł 2:0
88' Leśniewicz Paweł 3:0