4 MECZ 4 ZWYCIĘSTWO !!!!

po 4 kolejkach cztery zwycięstwa !!! KS Wisła rozgromiła tym razem Świt Cięcinę 7:0

już w 6 minucie rzut karny wykorzystuje Michał Pietraczyk i uspokajamy grę ....przeciwnik w tym okresie gry niewiele miał do powiedzenia . Atutów po stronie drużyny z Cięciny..brak ..nie zagrozili bramce Macieja Wnętrzaka  ani razu ...nie liczac błędów naszych defensorów ...ale raczej były to incydenty 38 min...KOLO i mamy 2:0.(piękna asysta kapitana M.Pilcha )

Z takim wynikiem schodzimy do szatni .Po przerwie dominacja piłkarzy z Wisły już zdecydowana

61 min podwójna zmiana w szeregach  KS Wisła..Pawła Leśniewicza zmienia  Szymon Płoszaj ..a Dariusza Juroszka ---Wojtek Małyjurek ..i tu trenerskim nosem wykazuje się T.Wuwer ..ledwo wprowadzona para pierwszy kontakt z piłką Szymon przytomnie do Wojtka i w 40 sekund po wejściu na boisko Wojciech Małyjurek zaczyna kompletować  hat-tricka

62' Małyjurek Wojciech3:0

65' Małyjurek Wojciech4:0

70' Małyjurek Wojciech5:0

72 minuta Michał Pietraczyk nie wykorzystuje rzutu karnego ale to nie koniec popisów naszych piłkarzy

73 minuta Mariusz Pilch 6:0

90(+1) indywidualna akcja Dariusz Rucki 7:0

i w ten oto sposób utrzymujemy pozycję lidera z dorobkiem 12 pkt zdobyczą bramkową 24 zdobyte i 2 stracone bramki

ZA TYDZIEŃ WYJAZD DO BESTWINY ...........ZAPRASZAMY!!!!