3 PUNKTY Z USTRONIA JADĄ DO WISŁY !!!!!!!! WYGRYWAMY KOLEJNE DERBY

Po niezłym widowisku KS Wisła wygrywa derbowy mecz w Ustroniu z tamtejszą Kuźnią ..Cios za cios akcja za akcję mecz w niezłym tempie .w pierwszych minutach goście lepiej grali piłką uzyskując nieznaczną przewagę ...co zaznaczyli trafieniem w słupek w wykonaniu Dariusza Ruckiego...Następnie główka Pawła Leśniewicza i strzał zza pola karnego Mariusza Pilcha ...Joachim Mikler wyłapuje te i kolejne próby Wiślan. Po 35 minutach przypomina o sobie Adrian Sikora jego strzał broni Maciej Wnętrzak a do piłki dobiega Kamil Kotrys uprzedzając  Kocota .Po zmianie stron Kuźnia przeprowadza kilka składnych akcji ..na posterunku defensorzy i M.Wnętrzak..  ..61 minuta składna akcja przed szansą P.Lesniewicz..zostaje skoszony sędzia wskazuje wapnoo ...Michał Pietraczyk pewnie pokonuje Miklera..mamy 1:0 ...gospodarze graja z większym zaangażowaniem .....faul w okolicach 16 metra szybko wykonany rzut wolny i powtórka z 61 minuty znowu kosa i leży Kolo ....gwizdek sędziego milczy ..obaj arbitrzy nie zdążyli za akcją wiec nie mogli prawidłowo zareagować ..83 minuta Szymon Płoszaj sam na sam objeżdża Miklera i ustala wynik derbowego spotkania 2:0 ...trzy punkty jada do Wisły  BRAWO !!!!Dziękujemy za walkę i zaangażowanie   za tydzień mecz na Jonidle ...już  teraz  ZAPRASZAMY